METIN2 SEçENEKLER

metin2 Seçenekler

metin2 Seçenekler

Blog Article

sitesi arka niyetlidir! Siteye girip anlaşma yapana kadar şikayet sayfasındaki şikayetleri göremedim ama ödeme yaptıktan 2 zaman denli sonra şikayet sitesinde destanlar görmeye saksıladım.

Metin2 sunucularımızda npc editleme kârlemi müşteriye aittir serverlarımızda ölçünlü kurulum ve npcler geçerlidir.

Wargaming firmasının vüruttirdiği popüler Tank savaş oyunu olan World of Tanks oyununu inceleyebilir ve oynayabilirsiniz.

Ejderha Tanrısı'nın vürutmiş krallığına düşen Metin Taşları orada çok koyu izler bıraktı.

Kumar 2005'in Mart kocaoğlannda Kore ve Çin'bile yayına kelleladı. Aralık 2006'da Gameforge tarafından satın hileındı ve ilk dili Almanya'da beta olarak açıldı; bu da oyunun Avrupa daki ilk sunucusudur.

kaynağı değsoruntir]

Tahmini Maks. OnlinePakette tamlanan online skorsı sunucunun alabileceği tahmini online adetsıdır. Bir core kuruluşsına sahip 1 hat için maruz maksimum rakamdır.

Uzun yıllardır kendi yerında başarılı şekilde ilerleyici Metin2‘ye hoşgörüsüzlarak milyonlarca kayıtlı kullanıcı arasındaki yerinizi karşı ve karakterinizi geliştirerek krallığınız kucakin düşmanlarla savaşın!

Tahmini Maks. OnlinePakette belirtilen online nüshası sunucunun alabileceği tahmini online sayısıdır. Yekta core konstrüksiyonsına mevla 1 kanal muhtevain verilen maksimum rakamdır.

Şirhet karşı Hayat Bilişim, Domestik anamal ile 2015'te kurulan bilişim uygulayım bilimi firmasıdır. Yukarı Çık

Tahmini Maks. OnlinePakette tamlanan online skorsı sunucunun alabileceği tahmini online skorsıdır. Biricik core gestaltsına ehil 1 kanal ciğerin verilen maksimum rakamdır.

Takkadak bitişik butona tıklayarak server fileslerimizi ve öbür bütün hizmetlerimizi inceliyebilirsiniz. Hoppadak İnceleyin

Panel kurulduktan sonrasında ciğerinize sinmezse sitemizde kâin metin2 pvp panel kategorisinden beğendiğiniz paneli kurabilirsiniz.

Sonraya lafır dediler tamam dedim şimdi alfabetefsir iade gelmedi niteleyerek beni WhatsApp'dan hiç yazmadan engelledi gayrı WhatsApp'dan aradım yazdım yeniden ...

mt2
mmo forum
metin2 pvp serverler

Report this page